top of page

Referat fra generalforsamling findes på hjemmesiden

Opdateret: 2. aug. 2022

OPDATERING: referat med underskrifter fra formanden og dirigenten er nu at finde i sammen mappe.


Referatet fra årets ordinære generalforsamling er at finde på foreningens hjemmeside under "Foreningens dokumenter". Den eksisterende version opdateres snarest med underskrifter fra formanden og dirigenten, som vedtægterne foreskriver.

13 visninger0 kommentarer

Seneste blogindlæg

Se alle

Der er udsendt opkrævning for årets kontingent. Det vil være dejligt for bestyrelsen hvis alle får betalt til fristen 1. marts, så hermed en lille påmindelse. Man kan evt. med fordel sætte den til årl

Forskønnelsesudvalget har besluttet at fælde 5 træer på fællesarealet, træerne er udvalgt ud fra højde og placering. Arbejdet starter tirsdag den 27. September 2022 og forventes færdigt fredag den 30.

bottom of page