Referat fra generalforsamling findes på hjemmesiden

Opdateret: 2. aug.

OPDATERING: referat med underskrifter fra formanden og dirigenten er nu at finde i sammen mappe.


Referatet fra årets ordinære generalforsamling er at finde på foreningens hjemmeside under "Foreningens dokumenter". Den eksisterende version opdateres snarest med underskrifter fra formanden og dirigenten, som vedtægterne foreskriver.

12 visninger0 kommentarer

Seneste blogindlæg

Se alle

Forskønnelsesudvalget har besluttet at fælde 5 træer på fællesarealet, træerne er udvalgt ud fra højde og placering. Arbejdet starter tirsdag den 27. September 2022 og forventes færdigt fredag den 30.

Bestyrelsen har udarbejdet et dokument med fordeling af opgaver. Dokumentet vil løbende blive opdateret, når nye opgaver kommer til, eller ansvaret for opgaverne skifter hænder. Dokumentet giver alle